top of page

Doğum sonrası ücretsiz destek

Doğumda, kadınlara sağladığımız ücretsiz doğum sonrası duygusal ve fiziksel destek, bizim için çok büyük önem taşımaktadır.  

Doğum sonrası destek herhalde yeni doğum yapmış bir annenin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biridir. Bebeğinizin gelişine ne kadar hazırlanmış olursanız olun değişen hormonlar, düzensiz uyku, emzirme, yorgunluk vs. üst üste gelir.

Bebekle birlikte hastaneden çıkıp eve gidildiğinde yepyeni bir düzene ailece kapı aralıyorsunuz. Doğum sürecinden sonra yeni yeni kendini toparlamaya başlayan annenin özellikle emzirme ve bebek bakımı ile ilgili pek çok soru işareti olabiliyor.

Bu süreç de özellikle anneanne veya babaanne desteği alamayan annelerin bir miktar daha fazla endişe içinde oldukları gözlenmektedir. Bu yüzden yeni annelerimizin istedikleri her an ulaşabilecekleri mesafedeyiz. 

 

Doğumunuz boyunca destek olan doula’nız tüm sorularınızı ve sıkıntılarınızı paylaşabileceğiniz ve gerekli durumlarda sizi konusunda deneyimli bir profesyonele yönlendirecek olan kişidir. Doula'nız, sizin tüm seçimlerinize saygılı olur ve her konuda objektif tam destek sağlar.

doğum, doğuma hazırlık, destek, doğum destekçisi, doula
bottom of page