top of page

Merkezimizde Sunulan Hizmetler

Doğuma Hazırlık & Nefes Egzersizleri Eğitimi

Doğuma hazırlık eğitimi özellikle kadınların doğumla alakalı korku ve endişeleri ortadan kaldırmak ve rahat bir doğumun kapılarını aralamak için çok iyi bir fırsattır. Doğuma doğru giderken "o" anlarda sizleri nelerin beklediğini, hangi durumlarda doğumun olumlu/olumsuz etkilendiğini bilmenizi ve geç kalmadan kendi koşullarınızı iyileştirmenizi sağlar.

Emzirme & Bebek Bakımı Eğitimi

Başarılı emzirmenin en önemli anahtarı öncelikle annenin kendine güvenmesidir. Başarılı emzirme, annenin bebeğini emzireceğini düşünmesi Ve bunu başaracağına inanmasıyla başlar. Nasıl emzireceğini bilen anne kendine güven duyar.

doğuma hazırlık kıbrıs

Hamile ve Doğum Terapisi

Dünya da prenatal (doğum öncesi) ve perinatal (doğum anı) psikoloji olarak geçen alanlar hamilelik psikolojisi ve özellikle fetüs psikolojisini incelenmektedir. Doğum psikoloğu desteği ile zihinsel açıdan rahatlayacak ve arınacaksınız.

Doula ( Doğum Destekçisi) Hizmeti

Doula anneye ve ailesine doğumdan önce, doğum sırasında duygusal ve bilgisel destek sağlayan bu konuda eğitimli profesyonellere denir. Doula’ nın en temel görevi doğum yapan kadının ihtiyaç duyduğu kutsal ve mahrem alanı korumaya yardımcı olmaktır. 

Doğum Sonrası Ücretsiz Destek

Tüm hamilelik ve doğum süresinde sizinle olan doğum destekçiniz doğum sonrasında da bilgi ve tecrübesiyle ihtiyacınız olan her an da size destek vererek bu süreci sizin için daha rahat ve kolay bir hale getirmek için sizin için orada 

Bireysel Terapist & Aile Terapisti

Zaman zaman bir arkadaş, anne, baba veya kardeş dışında da güvenebileceğiniz bir kişinin sizi dinlemesine, anlamasına ve çözüm arayışında size ortak olmasına ihtiyaç duyarsınız. Tam da bu noktada, hayatınıza dışardan profesyonel bir gözün dâhil olması gerekir.

Doula Ne Yapmaz!!!

Bir doula anne - baba için karar vermez. Herhangi bir prosedür için anne adına bir teklifte bulunmaz.

Sadece annenin kararlarını destekler ve gerektiğinde ona doğum planını hatırlatır. Doula medikal prosedürler uygulamaz.

Sağlık profesyonellerinin yaptığı işlere müdahale etmez.

bottom of page